• TURITE KLAUSIMŲ? +37067814797

 

APIE MANE
Mikrofonas yra mano kūno dalis, o šventė – dalis mano sielos!
Susipažinkime! Aš – Marius Vasilevičius. Jeigu galvojate apie savo šventę ir norite, kad ji praeitų aukščiausiame lygyje ir su geriausiomis emocijomis, aš esu tas, kurio Jūs ieškote. Renginių organizavimu ir vedimu gyvenu jau dešimtmetį, tai nėra mano papildomas darbas ar hobis, tai – mano gyvenimo dalis, kurios dėka esu laimingas.
Dirbdamas renginių vedėju, pasisėmiau patirties ir patobulėjau šiose srityse:
– Renginių planavime
– Renginių koordinavime
– Televizijos laidų vedime, bei dalyvavime jose
– Teatro aktorystėje
– Humoristinėje improvizacijoje
– Ir kituose projektuose
Aš neteigsiu, kad esu geriausias iš vedėjų ir negirsiu savęs, vietoje to paminėsiu svarbiausius savo darbo principus, kurie leidžia man atlikti savo darbą aukščiausiame lygyje.

RENGINIUS VEDU: (LT) (EN) (RU) KALBOMIS

1. Jaunas, charizmatiškas, kreatyvus, smulkmeniškas, su puikiu humoro jausmu.
Vedėjas privalo mokėti užkrėsti publiką savo gera nuotaika, humoru, gyvumu ir šarmu. Liūdnas vedėjas – prigęsę svečiai – nuobodi šventė.
 
2. Individualus darbas su kiekvienu klientu.
Kiekvienas žmogus tai asmenybė, kiekvienas klientas išskirtinis. Iš Jūsų pageidavimų ir mano rekomendacijų mes padarome vieną nuostabų, savitą ir nepakartojamą kūrinį.
 
3. Plataus formato renginių vedėjas:
    * Vestuvių vedėjas
    * Įmonių vakarėlių vedėjas
    * Vasaros sąskrydžių vedėjas
    * Gimtadienio šventės vedėjas
    * Išleistuvių vedėjas
    * Reprezentacinių renginių vedėjas
    * Miesto švenčių vedėjas
    * Parodų ir prezentacijų vedėjas
    * Stovyklų vedėjas – koordinatorius
    * Mokymų vedėjas – koordinatorius
    * Privačių vakarėlių vedėjas
 
4. Stengiuosi, kad šventėje būtų patenkintas tiek jaunas, tiek vyresnio amžiaus žmogus.   Kai renkates savo šventės vedėją, atkreipkite dėmesį į tai, ar jis sugeba sklandžiai dėlioti šventės scenarijų/dienos planą, kaip argumentuoja vieną ar kitą savo pasiūlytą scenarijaus dalį ir ar yra taktiškas, ieškantis kompromisų, bet tuo pačiu laiku išliekantis šventės siela.
 
5. Išvaizda. Stilingas, tvarkingas, nebijantis išsiskirti, prisitaikantis prie šventės stiliaus.
 
6. Jokio alkoholio. Darbas yra darbas ir aš jį atidirbu 110% ir neleidžiu atsipalaiduoti nei sau, nei savo personalui. Blaivumas parodo mano profesionalumą, rimtą požiūrį į darbą ir pagarbą darbui, kurį atlieku. Malonumus palieku šventės svečiams.
 
7. Publika būna skirtinga – nuo darbuotojo ir studento iki direktoriaus ir verslininko. Mokėjimas rasti bendrą kalbą su žmonėmis skirtingos klasės ir skirtingos socialinės padeties yra neišvengiama vedėjo pareiga. Tai sugeba padaryti tik išskirtinį talentą turintys vedėjai.
8. Pozityvus nusiteikimas. Jokios asmeninės problemos ir bėdos neturi paveikti šventės kokybės, nes klientai laukė šios dienos ilgai, kad atsipalaiduoti ir pasilinksminti, todėl viskas turi būti aukščiausiame lygyje.
 
9. Darbas turi teikti malonumą. Iš šito darbo aš semiuosi energijos savo gyvenimui.
 
10. Pagalba dalinai organizuojant, padedant rekomendacijomis  ar pilnas šventės plano sudarymas, tai privalomas dalykas, kurį turi mokėti daryti kiekvienas plataus profilio vedėjas. Protingas šventės organizavimas – tai kruopštus ir sunkus darbas, įveikiamas ne kiekvienam. Patikėkite savo šventę profesionalams, atsipalaiduokite ir turėkite gerą laiką.